Informujemy, że ta witryna korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz dostosować ustawienia dla plików cookies w swojej przeglądarce.

Strony www

Portale czy też serwisy firm i organizacji potocznie nazywa się stroną www. Zadaniem strony www jest przede wszystkim prezentacja firmy, jej działalności oraz oferty. Sztuka polega na tym, by zrobić to ciekawie i czytelnie, by zachęcić potencjalnego klienta. Dlatego zanim zaczniemy współpracę sprawdzamy czego potrzebujesz. Rozmawiamy, ustalamy, analizujemy i dopiero wtedy siadamy do pracy.

Projektowanie strony internetowej to pierwszy krok w jej tworzeniu (lub Pierwszym krokiem w tworzeniu strony internetowej jest jej zaprojektowanie). Nasi utalentowani graficy potrafią stworzyć zarówno proste strony, jak również wyczarować na nich zaskakujące efekty. Możesz spać spokojnie - Twoja strona internetowa na pewno będzie się wyróżniać na tle konkurencji.

Kiedy projekt jest już gotowy i zaakceptowany przez Klienta – czyli Ciebie – do pracy przystępuje programista. To on sprawia, że projekt ożywa. Dla niego HTML, CSS czy JS nie mają tajemnic.  Jeśli zechcesz, Twoja strona otrzyma własne centrum dowodzenia – CMS KREATOR – z poziomu którego można osobiście kontrolować i zarządzać stroną oraz uaktualniać jej zawartość.

Wyposażony we wszystkie niezbędne do funkcjonowania elementy, poddany wielu wstępnym testom projekt Twojej strony wchodzi w ostatni etap – wdrożenia. To czas na udostępnienie go szerokiej publiczności. Co to znaczy? To znaczy, że Twoja nowa strona internetowa przeprowadza się na serwer, który odtąd stanie się jej domem, i zaczyna przyjmować gości.

Co jeszcze możemy zrobić? Wielu naszych Klientów korzysta z usługi hostingu czyli wynajęcia serwera na potrzeby utrzymania Twojej strony www oraz z opieki nad stroną. To my dbamy o to, by zlecone przez Ciebie zmiany i aktualizacje pojawiały się na stronie. Poprzez pozycjonowanie i działania w sferze Social Media możemy także sprawić, by Twoja strona była często odwiedzana.

do góry

Kontakt Co możemy dla ciebie zrobić ?

Łódź

Biuro
ul. Wólczańska 128/134
90-527 Łódź
T: 0-508 047 291
E:
strony www, strony internetowe, skepy internetowe, pozycjonowanie stron, projektowanie logo, katalogi, ulotki, wizytówki, papiery firmowe, webstyler, łódź