Informujemy, że ta witryna korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz dostosować ustawienia dla plików cookies w swojej przeglądarce.

Sklepy internetowe

Tworzenie sklepów internetowych podlega dokładnie tym samym prawom, co tworzenie stron internetowych. Zawsze najpierw rozmawiamy i ustalamy, analizujemy Twoje potrzeby i sytuację na rynku. Dopiero po tym etapie przystępujemy do projektowania a następnie oprogramowania Twojego sklepu.

Tak jak sklepy rzeczywiste różnią się wystawą, miłą lub niemiłą obsługą, wystrojem czy udogodnieniami dla klienta, tak i sklepy internetowe są bardziej lub mniej przyjazne. My najchętniej pracujemy nad sklepami przyjaznymi Klientom i Administratorom. Dlatego wyposażamy je w wiele różnych funkcji ułatwiających poruszanie się i korzystanie ze sklepu oraz z panelu do zarządzania sklepem.

Wśród wielu funkcji możesz wybrać dla siebie m.in.:

W kategorii „Obsługa klienta”:

W kategorii „Panel administracyjny”:

Co jeszcze możemy zrobić? Wielu naszych Klientów korzysta z usługi hostingu czyli wynajęcia serwera na potrzeby utrzymania sklepu internetowego. Poprzez pozycjonowanie i działania w sferze Social Media możemy także sprawić, by Twój sklep był często odwiedzany.

do góry

Kontakt Co możemy dla ciebie zrobić ?

Łódź

Biuro
ul. Wólczańska 128/134
90-527 Łódź
T: 0-508 047 291
E:
strony www, strony internetowe, skepy internetowe, pozycjonowanie stron, projektowanie logo, katalogi, ulotki, wizytówki, papiery firmowe, webstyler, łódź