Informujemy, że ta witryna korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz dostosować ustawienia dla plików cookies w swojej przeglądarce.

Pozycjonowanie

Celem pozycjonowania jest wygenerowanie dużego, naturalnego ruchu na stronie internetowej za sprawą wyszukiwarek internetowych. Jest to możliwe przy wysokiej pozycji strony w wynikach wyszukiwania. Duża skuteczność takiej formy promocji związana jest ze sposobem ich odbioru. Użytkownicy wyszukiwarek nie traktują pozycjonowania jako reklamy. Sami wpisują poszukiwaną frazę, po czym spośród wyświetlonych wyników - odnośników do stron spełniających dane kryteria - przeglądają zawartość klikając dany link.

Pozycjonowanie, to bardzo skuteczna, a jednocześnie relatywnie tańsza od innych, metoda reklamy w internecie. Poprzez wyszukiwarki internetowe wiele firm szuka kontrahentów, wielu klientów szuka sklepów, producentów, usługodawców.

Dla wielu osób obecność w wynikach wyszukiwania jest sprawą priorytetową. Firma, której stronę można znaleźć od razu po wpisaniu danej frazy w wyszukiwarkach jest często postrzegana jako bardziej atrakcyjna i nowoczesna.

Profesjonalne pozycjonowanie zwiększa oglądalność od kilku do nawet kilkudziesięciu razy dlatego jest już standardem wśród firm, które chcą zwiększyć swoją pozycje na rynku. Wzrost liczby odwiedzin strony przekłada się na ilość klientów czy sprzedaż.

W Webstyler wraz z rozpoczęciem współpracy dostaniesz dostęp do aplikacji umożliwiającej monitorowanie pozycji w wyszukiwarkach. Sprawdzisz jak skuteczne jest pojawianie się na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania.

do góry

Optymalizacja

Jak sama nazwa wskazuje, optymalizacja to działanie, w wyniku którego osiąga się najdogodniejsze czyli optymalne efekty. W przypadku serwisów internetowych i ich pozycjonowania tym efektem jest podniesienie pozycji strony w wyszukiwarkach.

Aby to zrobić należy odpowiednio dostosować, zoptymalizować, kod i treści strony pod kątem tego co chcemy osiągnąć. Dlatego tak ważne staje się odpowiednie dobranie i umiejscowienie w treści strony słów kluczowych, ustalenie nagłówków strony i meta tagów.

Pozycjonując swój serwis internetowy w Webstyler możesz mieć pewność, że zadbamy o jego odpowiednią optymalizację. To jeden z podstawowych kroków jakie podejmujemy, by wybić Twoją stronę przed konkurencję.

do góry

Adwords

Równie ważną co pozycjonowanie formą promocji w wyszukiwarkach są reklamy Google AdWords. To właśnie dzięki nim pozyskuje się najszybciej ruch na stronie internetowej. Google AdWords, w przeciwieństwie do pozycjonowania, daje możliwość wyboru grupy docelowej naszej reklamy. Dlatego obie formy promocji świetnie się uzupełniają dając możliwość dotarcia do najszerszego grona odbiorców.

Dodatkową zaletą Google AdWords są kampanie reklamowe emitowane w sieci partnerskiej, czyli na stronach www uczęszczanych przez Twoich potencjalnych klientów.

do góry

Kontakt Co możemy dla ciebie zrobić ?

Łódź

Biuro
ul. Wólczańska 128/134
90-527 Łódź
T: 0-508 047 291
E:
strony www, strony internetowe, skepy internetowe, pozycjonowanie stron, projektowanie logo, katalogi, ulotki, wizytówki, papiery firmowe, webstyler, łódź